Anasayfa / Aktif Bank / Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek – Şubesiz Kredi Nasıl Alınır?

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek – Şubesiz Kredi Nasıl Alınır?

Oturduğu yerden Kredi çekmeyi kim istemez ki? Ancak hepimizin bildiği gibi Türkiye’de kredi çekmek sanıldığı kadar kolay değildir. Üstelik bu krediyi bir de banka şubesine dahi gitmeden çekmek isteyenleriniz de vardır, bu ilk başta olamaz gibi görünse de artık ülkemizde banka şubesine gitmeden Kredi Çekmek mümkün hem de çok kolay. İnternet kullanımının artması ile bankalarda artık şube bankacılığını bir kenara bırakıp internet ve mobil şubeden üzerinden işleme öncelik vermekte. Şubeye gitmeden kredi çekebileceğimiz bankalar listesinde ilk sırayı Finansbank’ın Enpara hizmeti alıyor.
şubesiz kredi

1- FinansBank Enpara ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Enpara.com üzerinden veya Enpara Mobil İnternet Şubesi üzerinden başvuracağınız 1000 TL ve 30.000 TL aralığındaki kredi ihtiyacınızı 48 aya varan vade ödeme kolaylığı ile şubeye gitmeden kolayca alabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Krediye 20 saniye içerisinde kolayca başvurabiliyorsunuz ve onaylandığı takdirde 5 dakika içerisinde paranız hesabınızda oluyor ve istediğiniz an kullanabiliyorsunuz. Enpara Krediye Başvurmak İçin Tıklayın.

Şubeye gitmeden kredi veren banka listemizi ikinci 2.sırayı Aktif Bank’ın N Kolay Kredi hizmeti alıyor.

1- Aktif Bank N Kolay Kredi ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

nkolaykredi

NkolayKredi.com.tr adresinden kolayca başvurabileceğiniz bu kredi hizmeti 2.000 TL ile 30.000 TL arasında 48 Ay vade seçeneği ile sizlere kredi kullanma imkanı sağlıyor. Evinizden hiç çıkmadan kolayca bilgisayarınızın başından başvurabileceğiniz bu kredi onaylandığı taktirde 5 dakika içerisinde paranız hesabınıza yatıyor ve istediğiniz an kullanabiliyorsunuz.

N Kolay Krediye Başvurmak İçin Tıklayın.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar listesinde 3. Sırayı Garanti Bankası alıyor.

3- Garanti Cep Şubesi ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Garanti Cep Şubesi

Garanti Cep Şubesi üzerinden 1000 TL ile 25.000 TL aralığında 48 aya varan vade seçeneği ile istediğiniz an kolayca telefonunuzdan krediye başvurabiliyorsunuz ve krediniz onaylandığı anda paranız hesabınıza yatıyor hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Şubeye gitmeden Garanti Bankası’ndan Krediye Başvurmak için yapmanız gereken tek şey Garanti Cep Mobil Uygulamasını indirip krediye başvurmak.

Garanti Cep Şubesi İndirmek İçin Tıklayın.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar listemizde 4.sırayı Akbank alıyor.

4- Akbank Direkt ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Akbank Direkt Kredi

Akbank yeni çıkarttığı mobil uygulaması Akbank Direkt aracılığı ile internet veya Mobil Şube üzerinden Akbank Direkt ile 7/2 4 belgesiz ve imzasız olarak 20.000 TL’ye kadar anında kredi başvurusunda bulunabilir ve başvurunuz onaylandığı taktirde paranızı hemen kullanabilirsiniz.

Akbank Direkt Krediye Başvurmak için Tıklayın.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar listemizin 5.sırasında yine Finansbanka ait olan bir hizmet bulunuyor.

5- FinansBank Kredi GO ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

KrediGOFinansbank’ın Enpara’dan sonra başlattığı yeni uygulama olan Kredi GO ile cep telefonunuzdan kolayca şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Listemizin 5. sırasında yer alan Kredi Go ile kredi başvurusunda bulunmak o kadar kolay ki uygulamayı cep telefonuna indiriyorsunuz ardından ihtiyacınız olan tutarı girdiğiniz taktirde kredinize kolayca başvuruyor ve olumlu sonuçlandığı taktirde anında kullanabiliyorsunuz. Üstelik uygulamanın şöyle bir özelliği var size o an kredi veremiyor olsa dahi kredinin verilebileceği herhangi bir zamanda size başvuruda bulunabilmeniz için bilgilendirme yapıyor.

Kredi GO İndirmek İçin Tıklayın.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar listemizde 6. sırayı Yapı Kredi bankası alıyor.

6- Yapı Kredi ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Yapı kredi mobil

Yapı Kredi bankasının internet veya mobil şubesinden yapacağınız 1000 TL ile 15.000 TL arasındaki kredi başvurularınız onaylandığı taktirde anında hesabınıza yatıyor ve parayı istediğiniz an kullanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi İnternetten Krediye Başvurmak İçin Tıklayın.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar listemizin 7. ve son sırasında ise DenizBank yer alıyor.

7- DenizBank Dijital Deniz ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Dijital Deniz Kredi

Denizbank‘ın Dijital Deniz adını verdiği bu uygulama sayesinde “sen yorulma biz sana gelelim” sloganı ile www.dijitaldeniz.com üzerinden yapacağınız tüm kredi başvurularınız onaylandığı taktirde paranız anında hesaba yatıyor ve istediğin zaman kullanabiliyorsunuz.

Dijital Deniz Krediye Başvurmak İçin Tıklayın.

Gördüğünüz gibi şubeye gitmeden bir çok banka kredi kullanmanıza imkan sağlıyor burada sizin dikkat etmeniz gereken en önemli nokta şudur çekeceğiniz Kredinin Faiz Oranı ve hangi bankanın ne kadar faiz aldığını iyi araştırmanız gerekiyor. Bizlerin bu konuda size önerisi şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında en az faiz oranına sahip olan banka Finansbank’ın Enpara hizmetidir. Şubeye gitmeden kredi çekmek istiyorsanız ilk önce EnPara üzerinden kredi almayı deneyin eğer EnPara’dan alamazsanız diğer bankaları deneyin.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Ancak eğer Şubeye Gitmeden En Kolay Krediyi Hangi Bankadan Alırım? diye soruyorsanız bu sorunun cevabı şüpesiz Aktif Bank’ın N Kolay Kredi hizmetidir. Ancak şunu unutmayın ki Aktif Bank N Kolay Kredinin faiz oranları diğer bankalara göre biraz yüksektir bu yüzden kredi çekmeden önce bankaların faiz oranlarını iyi araştırmanızda fayda vardır.

Bu yazımızda sizlere Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar konusunda bilgiler verdik eğer kafanıza takılan sorular varsa yoruma yazmayı unutmayın! eKolayKredi.com editörleri sizlere en kısa sürede cevap verecektir.

Bu yazımız size faydalı oldu ise, Bir diğer konumuz olan En Kolay Kredi Veren Bankalar Yazımızı okumanızı öneririz.

Kredi Faiz Hesaplamalarınız için Aşağıdaki Hesaplama Aracını Kullanabilirsiniz.

İhtiyac Kredisi
Konut Kredisi

Bankacılara Ücretsiz Soru Sor

Hakkında eKolayKredi

İlginizi Çekebilir

evlilik kredisi veren bankalar

Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2017 – Akbank – Garanti – Ziraat Bankası

Yaz ayı gelince herkesin aklına evlenmek gidiyor değil mi? Kimimiz evleniyor evlenmeyenler ise evlenecek olanların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir