Anasayfa / En Kolay Kredi Veren Bankalar / Sigortasız Kredi Alınır mı? – SSK Olmadan Sigortasız Kredi Çekme

Sigortasız Kredi Alınır mı? – SSK Olmadan Sigortasız Kredi Çekme

Günümüzde Kredi Çekmek isteyenlerin en büyük sorunu şüphesiz Sigortasız Kredi çekmektir. Sizlerde bu konuda benim gibi Sigorta olmadan kredi vermeyen bankaların saçmaladığını düşünüyorsanız çok haklısınız çünkü ülkemizde Sigortası olmadan Serbest Meslek sahibi olarak çalışan milyonlarca insan var hatta işin en garip tarafıda Sigortalı çalışanların maaşları düşük olduğu halde Sigortası olmayıp daha yüksek gelire sahip olan insanlara bazı bankalar Kredi ve Kredi kartı vermiyor. İşte bu soruna eKolayKredi.com olarak çözüm bulduk ve sizlere Sigortasız Kredi Veren Bankalar’ın listesini açıklıyor, Sigortasız Nasıl Kredi Çekebileceğinizi anlatıyoruz.
Sigortasız Kredi Çekmek İçin Gerekenler
Eğer bankanın size Sigortasız kredi vermesini istiyorsanız Bankaya Sigorta yerine bir güvence vermelisiniz, bu kendinize ait ev, araba, arsa veya herhangi bir mülkiyet olabilir.
Eğer bunlardan herhangi birine sahip değilseniz Sigortasız Kredi Çekebilmeniz için Kredi Notunuzun Yüksek olması ve Kart Ödemelerinizin düzenli ödenmiş olması gerekmektedir.
1500 ve üzeri Kredi Notuna sahip olursanız eğer Sigortasız Kredi Alma şansınız olabilir.

findeks kredi notu

1500 ve üzeri Kredi Notuna sahipseniz en kolay Sigortasız Kredi Alabileceğiniz Bankaları açıklıyoruz.

1 Aktif Bank N Kolay Kredi

nkolaykredi

Aktif Bank’ın hizmeti olan N Kolay Kredi sayesinde Sigortanız olmasa dahi 1500 ve üzeri Kredi Notuna Sahipseniz ve Kart ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız Kredi alabilirsiniz.
N Kolay Krediye Başvurmak için Tıklayın.

2 QNB FinansBank Enpara

FinansBank’ın hizmeti olan EnPara mobil bankacılık ile Sigortasız kolayca kredi çekebilirsiniz. Bunun için Kart ödemelerinizin düzenli olması ve Enpara hesabınızda biraz birikiminizin olması gerekmektedir. Bu şartları yerine getiriyorsanız Sigortasız Kredi alabilirsiniz.
Enpara Krediye Başvurmak İçin Tıklayın.

3 Garanti Bankası

Bildiğiniz gibi garanti bankası Sigortasız kredi vermiyor ancak Garanti Bankasına ait bir kredi kartına sahipseniz ve ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız Garanti Bankasından kredi alabilirsiniz. 1500 ve üzeri bir Kredi Notuna sahipseniz önce Garanti CepBank ile Kredi başvurusunda bulunup daha sonra Şubeye giderek Sigortasız kredi alabilirsiniz.
Garanti Bankası Krediye Başvurmak İçin Tıklayın.

4 DenizBank

DenizBank’ta sigortasız kredi veren bankalar arasında. Eğer yüksek Kredi Notuna sahipseniz ve ödemelerinizi düzenli yapıyorsanı Deniz Bank İnternet Şubesinden kredi başvurusu yapıp Sigortasız Kredi alabilirsiniz.
DenizBank Krediye Başvurmak için Tıklayın.

5 Akbank

Şubelerinden sigortasız kredi vermesede Akbank Direkt uygulaması veya Akbank İnternet Şubesi ile yüksek kredi notuna sahipseniz kolayca sigortasız kredi alabilirsiniz.
Akbank Diret Krediye Başvurmak İçin Tıklayın.

Unutmayın Bankalar Sigortasız Krediyi Şubelerinden vermezler. Sigortasız kredi almak için Bankalara Mobil olarak veya İnternet Şubeleri aracılığı ile başvurabilirsiniz. İnternet Şubelerinden yapılan başvurularda Kredi Notunuz yüksek ise Sigortanız olmasada kredi alabilirsiniz.
Sigortasız Kredi alma ile ilgili tüm sorularınızı Yorum olarak sorabilirsiniz, eKolayKredi.com editörleri sizlere en kısa süre içerisinde cevap olarak bilgi verecektir.

En Kolay Kredi Veren Bankaları Öğrenmek için Buraya Tıklayın.

İhtiyac Kredisi
Konut Kredisi

Bankacılara Ücretsiz Soru Sor

Hakkında eKolayKredi

İlginizi Çekebilir

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek – Şubesiz Kredi Nasıl Alınır?

Oturduğu yerden Kredi çekmeyi kim istemez ki? Ancak hepimizin bildiği gibi Türkiye’de kredi çekmek sanıldığı …

13 Yorumlar

  1. Bahittin Dağlı

    20 000 tl lazım nasıl çek bilirim yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Bahittin Dağlı

    20 000 tl lazım nasıl alabilirim yardimci olursanız sevinirim.

  3. Ssk yok ama acil nakite ihtiyacım var yardımcı olurmsunuz

  4. Benim sigortam yok ev hanımıyım ama evde ek iş yaplyorum aylık 125lira gelirim oluyor 30.000binliraya ihtiyacım var kendime ait evim var nasıl kıredi alabilir yardımcı olurmusunuz

  5. Mrb ben eşimin üstüne kredi çekmek istiyorum 30 binlira cekmem lazım nasıl çeke biliriz eşimin üstüne sadece faturalı hat var başka birşey yok aylık gelirimiZ 3500 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir