Anasayfa / En Kolay Kredi Veren Bankalar / En Kolay Kredi Alma Yolları Taktikleri – Kolay Kredi Nasıl Alınır?

En Kolay Kredi Alma Yolları Taktikleri – Kolay Kredi Nasıl Alınır?

Kolay Kredi almak istemeyen kim vardır ki? İçinde bulunduğumuz dünyada hayat bizlere bir şeyler sunar ve biz de bunları almak isteriz ancak her zaman cebimizdeki nakit para isteklerimizi karşılamaya yetmez ve bu durumlarda devreye krediler girer. Krediyi almak bazen kolay olsada bazen de hiç sanıldığı kadar kolay olmamaktadır ve her şeyin de ötesinde “Kredi almak değil önemli olan ödeyebilmektir”. Bazı bankalar kolay kredi almanıza imkan sağlayabilir bunların başında Aktif Bank gelmektedir. Peki Aktif Bank neden kolay kredi vermektedir çünkü aktif bankın faiz oranları diğer bankalara göre yüksektir. Örnek olarak Garanti Bankası’ndan çekeceğiz kredinin faizi 1,35 civarında ise aktif bankada çekeceğiniz kredinin faiz oranı 2,29 civarındadır. Buda erken ödeme yapmadığınız taktirde diğer bankalara oranla aktif bankın size fazladan 3000, 5000 TL faiz ödettiği anlamına gelir. Ancak tüm bankalardan kredi almayı denediyseniz ve alamıyorsanız kredi puanınız da düşükse aktif bankın en kolay kredisinden başka kredi alma imkanımız bulunmamaktadır ve bu sebeplede son çare olarak kolay kredi almak için aktif banka başvurabilirsiniz. Eğer sigortanız varsa kredi puanınız da 1500 ve üzerinde ise ilk olarak Finansbank’ın Enpara hizmetindeki krediyi öneririz çünkü bu kredinin faizi 1,30 civarlarında ve belirttiğimiz gibi kredi puanınız yeterli ise sigortanız varsa rahatça kredi alabilirsiniz. En para dışında sigortanız bir maaşınız olduğunu varsaydığımızda garanti Bankası’ndan daha kolay kredi alabilirsiniz Garanti Bankası da faiz oranları konusunda oldukça iyi rakamlar vermektedir bunun dışında Akbank, ING bank ve İş Bankası gibi bankalardan da sigortanız bir maaşınız olduğu taktirde kolayca kredi alabilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Kredi Yüksek Faiz Oranlarından Nasıl Kurtulabilirim?

nkolaykredi

Eğer kredi puanınız yeterli değilse sigortanız bir maaşınızda görünüyor yoksa sizlere aktif bankın N kolay kredisinden başka bir yol kalmıyor demektir peki Aktif Bank’tan kredi çektiniz faiz oranı ise yüksek olduğu için yoktu miktarda ödemeniz çıkacak bu sorunu nasıl aşabilirim diye soruyorsanız eğer size önerimiz şudur örnek olarak 5000 TL’yi aktif banktan 48 Ay vadeli çektiniz ödemenize de örnek olarak 5000 TL faiz eklendi eğer siz bu krediyi 48 ay değilde 12 ay veya 24 ay ve kapatabilirseniz erken ödediğiniz için faizin tamamını ödemezsiniz ve 2000 TL’ye yakın bir faiz oranı ile krediniz kullanmış ve Ödemiş olabilirsiniz şunu unutmayın eğer kredinizi belirttiğiniz vade tutarından önce ödeyemeyecekseniz yani erken ödeme yapamayacaksanız Aktif Banktan kredi Çekmeyin çünkü faiz oranı gerçekten fazla. Şunu unutmayın kredi almak kolay ödemesi zordur bu yüzden ödeme planınızı çok iyi ayarlayın ve erken kapama yapamayacağınız tutardaki kredileri asla çekmeyin. Gelelim normal şartlarda kolay kredi almanızı sağlayacak taktikleri.

Eğer düzenli bir işiniz de maaşınız varsa sigortanız yatıyorsa kullandığınız kredi kartlarında herhangi bir gecikme söz konusu yoksa ödemeleriniz düzenli yapılıyorsa aktif olarak bankacılık hizmetlerini kullanıyorsanız kolayca her bankadan kredi çekebilirsiniz. Özellikle kredi kartını kullandığınız banka size daha kolay kredi alma imkanı verecektir Bu sebeple tek bir banka ile çalışmak sizin yararınıza olacaktır örnek olarak ben Garanti Bankası ile çalışıyorum ve hem kart limitlerim yükseliyor ve kart borcunu düzenli olarak ve ödediğim için kredi puanım yükseliyor bu sebeple de banka bana istediğim tutardaki krediyi kolay bir şekilde verebiliyor.

Bu yazımızda sizlere Kolay Kredi Alma konusunda bilgiler verdik. Aklınıza takılan her türlü soruları yorum olarak yazabilirsiniz, Editörlerimiz size en kısa sürede cevap verecektir.. eKolayKredi.com Kredi Almak Hayal değil Kolay..

İhtiyac Kredisi
Konut Kredisi

Bankacılara Ücretsiz Soru Sor

Hakkında eKolayKredi

İlginizi Çekebilir

evlilik kredisi veren bankalar

Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2017 – Akbank – Garanti – Ziraat Bankası

Yaz ayı gelince herkesin aklına evlenmek gidiyor değil mi? Kimimiz evleniyor evlenmeyenler ise evlenecek olanların …

4 Yorumlar

  1. ssk li calisyrm 2 sene oldu ama ne kredi nede kredi kartı alamiyorum hangi bankaya başvurduysam red aldim hiç bir bankayla daha önce çalışmadım sadece iş bankasından vadesiz hesabim var parayı irda tutuyorum buna rağmen vermiyolar kbb puanım oluşmamış o yüzden vermiyolar şimdi kbb puanım oluşması için en azından bir kredi kartı almam lazım ama vermiyolar ki olsun ne onerirsiniz

  2. Merhaba ben filiz kiredi almak istiyorum ancak ev hanimiyim ama gelirim var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir