Anasayfa / En Kolay Kredi Veren Bankalar / En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Türkiye’de yaşayıpta Kredi almadan ev, araba veya iş sahibi olmak pekte mümkün olmuyor tabi babanızdan, dedenizden miras kalmadıysa. Evlenmek için dahi krediye başvurduğumuz durdumlar oluyor artık krediye o kadar alıştık ki hayatımızın bir parçaşı oldu diyebiliriz çünkü yeri geliyor en iyi dostunuz Kredi oluyor. Kredi hayatımızın her alanında ki ihtiyaçlarımızı karşılamak için bazen ilaç gibi gelen bir destek ancak Kredi almakta her zaman kolay olmuyor. Bu nedenle Kredi Çekmek isteyipte Bankadan Kredi alamayanlar için hazırladığımız bu yazıda En Kolay Kredi Veren Bankaları belirtip sizlere bu bankalardan nasıl kredi alabileceğiniz hakındada bilgiler vereceğiz. Bu konuda sormak istedikleriniz olursa Yorum yazın sizlere en kısa sürede cevap vereceğiz. En Kolay Kredi Veren Bankaları merak ediyorsunuz değil mi?
Bizzat kendi tecrübelerimden yola çıkarak sizlere En Kolay Kredi Veren Banka’nın Aktif Bank olduğunu söyleyebilirim. SSK, Maaş ve herhangi bir belgem olmadan Aktif Bank’ın N Kolay Kredisine başvurarak 25.000 TL krediyi şubeye dahi gitmeden alabildim. Eğer 25.000 TL’den yüksek bir kredi çekmek istiyorsanız size 50.000 TL – 100.000 TL gibi yüksek Kredileri nasıl çekeceğiniz konusunda bir bilgi daha vereyim. Banka sistemlerine aynı gün çekilen 2. Kredi yansımaz. Örnek olarak Aktif Bank’tan 25.000 TL çektiniz ancak size 20.000 TL Kredi daha gerekiyorsa bunu Enpara‘dan, Garanti Bankasından çekebilirsiniz. Yeterli puana sahipseniz  bir bankadan çektiğiniz krediden diğer bankanın haberi olmayacağı için yüksek tutar kredileri ikiye bölerek 2 farklı bankadan aynı gün Kolayca alabilirsiniz. Yüksek kredi çekmeyecekseniz dahi puanınız çok yüksek değilse örnek olarak 20.000 TL ihtiyacınız için tek bir bankaya başvurup Red yeme riskinizi göze almaktansa A Bankasına başvurup 10.000 TL  Krediyi aldığınızda B bankasınada aynı gün içeriside başvurup 10.000 TL daha alarak toplamda 20.000 TL Krediyi kolayca almış olacaksınız. Yani Puanınız az ise çekeceğiniz tutarı yarıya bölerek 2 farklı bankadan çekebilirsiniz. Kendim dahil bir çok tanıdığımada bu yöntem ile Kolayca Kredi aldırttım.
En Kolay Kredi Veren Banka Listemizde 1.Sırada Aktif Bank geliyor, Kolay Kredi Veren 2. Banka ise FinansBank’ın ENPARA Hizmetidir. En Kolay Kredi veren 3.Banka ise Garanti Bankasıdır.
Odeabank’ta Kolay Kredi veren bankalar listemizde 4.Sırada yer alıyor.
Bu bankalar dışında sıra ile FinansBank KrediGo, YapıKredi Mobil, Akbank Direkt ve İNGBANK En Kolay Kredi Veren Bankalar arasındadır.
Aktif Bank N Kolay Kredi Nasıl Alırım?

nkolaykredi

Aktif Bank’ın internet üzerinden sunduğu şubesiz kolay kredi hizmeti N Kolay Krediden Kredi almak için en önemli kriter Kredi Notunuzdur. Eğer 1200 – 1300 ve üzeri bir Kredi Notuna sahipseniz kart ödemelerinizde bir gecikme durumu yoksa, Bankalarda ödenmemiş borcunuz bulunmuyorsa Kolaylıkla Aktif Bank N Kolay Kredi’den kredi alabilirsiniz.

findeks kredi notu

N Kolay Krediye burdan kolayca başvurabilirsiniz.
Burada dikkat etmeniz gereken konular ise önce düşük miktar girip 48 Ay vade seçmektir çünkü banka aylık ödemeniz düşük olacağı için Risk azalacağından dolayı krediyi size daha kolay verecektir. Örnek olarak ihtiyacınız 10.000 TL ise siz 5.000 TL olarak başvurun zaten banka size daha fazlasını verebiliyorsa başvuru ekranında bunu belirtiyor ve otomatik olarak miktarı yükseltebiliyorsunuz. Çekeceğiniz krediyi 1 yılda ödeyecekseniz dahi 48 Ay olarak başvurun çünkü 12 Ay seçerseniz aylık ödeme yükselecek ve bu durumda banka gözünde Risk artacağı için krediyi alamayabilirsiniz, Kredinizi 12 Ay olarak çekip 12 Ayda ödesenizde aynı 48 Ay çekip 12 Ayda ödesenizde aynı tutar cebinizden çıkmış olacak ek olarak 48 Ay çekip 12 Ayda kapatırsanız eğer sizin için avantajlı olacak çünkü Krediyi Erken kapama yapmış olacaksınız ve banka gözünde değeriniz artacak Kredi Notunuz yükselecek ve bir sonraki kredi işleminizde daha kolay kredi alabileceksiniz.
N Kolay Kredi’ye başvurup İhtiyacınız olan tutarı girip Sözleşmeleri onaylayıp gerekli bilgileri doldurduğunuzda Krediniz onaylanıyor ve para anında hesabınıza yatırılıyor. Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var Krediniz onaylandığında banka sizi arayacak ve sizden onay alacak Kurye’nin size paranızın yatırıldığı kartı getireceğini belirtip sizden bir kaç bilgi alınacak eğer Banka sizinle iletişim kuramazsa aradıklarında telefonu açmazsanız, duymazsanız krediniz iptal oluyor bu nedenle kredi onayını aldıktan sonra bankayı sizin aramanız Kolay Kredi almanız için daha garanti olacaktır.
Aktif Bank Müşteri Hizmetlerine 0850 724 30 50 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Finansbank ENPARA ile Kolay Kredi Nasıl Alırım?
Enpara’dan kredi alabilmek Enpara Müşterisi olmanız gerekmemektedir ancak Enpara müşteri olursanız ve Enpara’yı aktif olarak kullanıyorsanız daha Kolay Kredi alabilirsiniz hatta Enpara’yı Aktif Kullanıyorsanız ve Kredi Notunuz yüksekse SSK ve Maaşınız olmadanda kredi çekebilirsiniz.
Bu adresten Enpara sitesine girip başvuruda bulunabilir, Enpara müşterisi olabilirsiniz.
Enpara Müşterisi olmak için gerekli bilgileri doldurduğunuzda 3 gün içerisinde Banka Personeli evinize gelip sözleşme imzanızı alıp size kartınızı teslim ediyor. Tamamen Ücretsiz İnternet Bankacılığı olarka Hizmet veren Enpara’yı kesinlikle Kolay Kredi ve Ücretsiz Para Transferi konusunda öneriyoruz.
En Kolay Kredi Veren Banka olarak Aktif Bank’ın N Kolay Kredi Hizmeti olduğunu belirtiyoruz. Özellikle belirtiyoruz eğer “Aktif Bank size kredi vermiyorsa başka bankaya başvurmayın” boş yere puanızızı düşürmeyin En Kolay Krediyi Aktif Bank vermektedir. Aktif Bank’ın faiz oranları biraz yüksek olsada ekren kapama yaparsanız fazla faiz ödemeden krediyi kullanmış oluyorsunuz. Aktif Bank’tan kredi alamıyorsanız hiç bir bankaya başvurmayıp ödemelerinizi düzenleyi yapmaya devam ederken en az 2- 3 ay bekledikten sonra tekrar Aktif Bank’tan krediye başvurabilirsiniz. Art Arta Kredi başvuruları sizin kredi almanızı sağlamayacağı gibi kredi notunuzuda düşüreceği için alabileceğiniz krediyide alamamanıza sebep olacaktır. Krediye Başvurmadan önce Findeks‘ten kredi notunuzu sorgulayıp öğrendikten sonra en az 1200 – 1300 Kredi Notuna sahipseniz Krediye başvurun aksi taktirde 1200’den az puana sahipseniz Banka gözünde Riskli müşteri konumunda görüneceğiniz için Kredi alamayacaksınız ve Red yediğiniz içinde Kredi Puanınız dahada düşecektir. Kredi Notunuzu düşürmemeye özellikle dikkat edin çünkü Kredi çekerken Bankaların dikkat ettiği en önemli konu Kredi Notu ve düzenli yapılan ödemelerdir. Bu yazımızda sizlere 2017 yılında En Kolay Kredi Veren Bankalardan bahsettik, Kredi Notu Yükseltme, Kolay Kredi Alma ve diğer tüm Kredi konularındaki sorularınızı Yorum Yazıp sorabilirsiniz. Tüm sorularınızı eKolayKredi.com ekibi olarak cevaplayıp sizi ücretsiz bilgilendireceğiz. Krediler hakkındaki diğer yazılarımızı okumayı unutmayın.

Sigortasız Kredi Veren Bankaları Öğrenmek için Buraya Tıklayın.

İhtiyac Kredisi
Konut Kredisi

Bankacılara Ücretsiz Soru Sor

Hakkında eKolayKredi

İlginizi Çekebilir

evlilik kredisi veren bankalar

Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2017 – Akbank – Garanti – Ziraat Bankası

Yaz ayı gelince herkesin aklına evlenmek gidiyor değil mi? Kimimiz evleniyor evlenmeyenler ise evlenecek olanların …

2 Yorumlar

  1. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorum

    • Merhaba tabi ki ne kadar tutarda başvuruda bulunmak istiyorsunuz ona göre sizi yönlendirelim Kezben hanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir