Anasayfa / En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar / En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Yaşadığımız zamanda kim ne derse desin kredi kartı büyük bir ihtiyaç hatta yeri geliyor en iyi dostunuz kredi kartı olabiliyor çünkü insan bazen gerçekten zor zamanda kalabiliyor, darda kalabiliyor ve bu gibi zamanlarda kredi kartı gerçekten bir ilaç gibi imdadınıza yetişebiliyor. Eğer doğru kullanırsanız kredi kartı gerçekten çok faydalı bir araç aylık ödemelerinizi gelirinizle doğru orantılı ayarlarsınız kredi kartı normalde alamayacağız bir çok eşyayı size aldırır ve rahatlıkla de ödemenizi sağlar çünkü nakit olarak aldığınızda bütçenizi aşan bir eşyayı kredi kartıyla taksitle alabilirsiniz burada dikkat etmek gereken şey şudur kredi kartının limitini havadan gelen bir para olarak görmeyin o paranın sizin cebinizden çıkacağını bilerek harcamalar yaparsanız eğer ve dikkatli olursanız kredi kartı asla kabus olmaz. Şunu unutmayın kart limitinizi tamamı ile taksitlerle doldurursanız eğer her ay bu limit kadar ödeme yapacaksınz demektir ve eğer o limit sizin geliriniz den fazla ise bunu ödeyemezsiniz ve sürekli olarak asgari ödeme yaparak kartınızı daha çok şişirirsiniz faiz daha da artar ve zaten ödeyemediğiniz bir borç daha da artarak ödenmez bir hale gelir ve sonrasında kredi kartını ödemek için kredi çekmek zorunda kalırsınız ve maalesef bu işin sonunda hem kredi kartınızı hem de krediyi ödeyemeyecek büyük bir borç batağına saplanabilirsiniz. Kredi kartınızı lütfen dikkatli kullanın diyor ve asıl yazımıza geçiyoruz.

Hepimiz cebimizde bir kredi kartı olmasını istiyoruz çünkü bazen yeri geliyor nakit paramız üzerimizde olmayabiliyor ve kartımızdan gerekli ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz veya cebinizde nakit para taşımak istemiyor olabilirsiniz çünkü kartınızın 10.000 TL limiti de olabilir ve 10.000 TL’yi nakit olarak üzerinize taşımanın güvenli olmadığını düşünebilirsiniz ve haklısınız özellikle öğrenciler ve maaşı olmayan sigortalı işi olmayan insanlar kredi kartı almakta bir hayli zorlanıyor. Peki maaşınız olmadığı halde sigortalı bir işinizde olmadığı halde ve ev hanımı veya öğrenci olsanız dahi nasıl kredi kartı alabilirsiniz biliyor musunuz?

Kolay Kredi Kartı Alma

Kolay Kredi Kartı Alma Yöntemleri

En kolay kredi kartı veren bankaların başında Garanti Bankası geliyor eğer öğrenci iseniz Garanti Bankası’ndan Bonus Genç Öğrenci Kartı alabilirsiniz öğrenci kart limitiniz 500 TL civarında bir limit ile başlayacaktır ancak bu limiti düşük bulup kart almaktan vazgeçmeyin çünkü öğrenci kartını alıp düzenli ödemeler yaptığınızda bir yıl sonra kart limitinizi 3 – 4 katına çıkartabileceksiniz ve sonrasında kartınızı normal bonus karta çevirtip daha yüksek limitleri sahip olabilirsiniz. Garanti Bankasının dışında Yapı Kredi, İş Bankası Ve Akbank‘ın da öğrencilere sunduğu genç kart hizmetleri var bunları da değerlendirebilirsiniz.

Öğrenci değilseniz Maaşınız ve herhangi bir işiniz yoksa nasıl Kredi Kartı alabilirsiniz?

Bu şekilde kredi kartı almanız için ilk yol önce bankaları tek tek dolaşmak olacaktır eğer hiçbir banka size kredi kartı vermiyorsa 5, 10 veya 15.000 TL civarı bir birikiminiz olması gerekiyor ve bu parayı kart almak istediğiniz bankadan açtırcağınız hesaba yatıracaksınız ve parayı bir süre hesapta tutacaksınız bazen çekip tekrar yatıracaksınız yani banka gözünde bir değeriniz olacak bankacılık işlemleriniz oldukça banka gözünde itibarımız yükselir demektir ve bir süre sonra banka size zaten kendisi kart vermeyi teklif edecektir.

Eğer bir birikiminiz de yoksa nasıl Kredi Kartı alabilirsiniz?

Kolay Kredi Kartı Alma

Böyle bir durumda kart almak istediğiniz bankadan bir vadesiz hesap açtırmalısınız ve hesaba tanımlı bir Banka Kartı almalısınız sonrasında ise tüm harcamalarınızı bu kart üzerinden yapmalısınız bir süre sonra banka size kart teklifinde bulunacak veya başvurunuzu olumlu sonuçlandıracak çünkü bankalar şu sistemde çalışır müşteri bankalarla ne kadar çalışıyor ve bankacılık işlemleri ne kadar fazla ise Banka gözünde o kadar değerlisinizdir.Eğer iyi bir işiniz varsa sigortanız da yatıyorsa kart almanız zaten kolay olacaktır bu konuda size Garanti Bankası‘ndan kredi kart almanızı önereceğim çünkü garanti bankası gerçekten iyi bir müşteri olduğunuzda çok yüksek limitli kart verebiliyor. Örnek olarak ben 18 yaşında Garanti Bankası’ndan ne işim ne de herhangi bir şekilde sigortam olmadığı halde lise öğrencisi iken 1000 TL limitli bir kredi kartı aldım sonrasında bu kartın her ay ödemelerini düzenli yaptım bir sene sonra kartımın limitini 5000 TL ardından 9000 TL ve 1.5 sene sonrasında kartımın limitini tam olarak 26.000 TL‘ye çıkarttım ve resmi olarak bir işim ve sigortam bulunmadan bunu yapabildim bankanın gözünde bir öğrenci iken 26.000 TL’lik Kredi kartın nasıl aldın? diye sorarsanız çok basit, bankanın gözünde çok değerli bir müşteri olduğum için müşteri imajım yüksek oluyor bunu nasıl başardım? kartımın hiçbir ödemesini geciktirmedim, aktif olarak yüksek limitler da kartımı kullandım, nakit para kullanmayı bırakıp ekmeği dahil her şeyi kart ile almaya başladım ve bankanın gözündeki müşteri değerim arttı. Eğer bankanın sevdiği ödemelerini düzenli yapan bir müşteri olursanız kart limitiniz inanın çok yüksek değerlere ulaşabilir ve şunu unutmayın kredi kart limitiniz ne kadar fazla ise yani banka size ne kadar çok güveniyor ise o bankadan kredi çekmizde o kadar kolay olacaktır ben 26.000 TL’lik kredi limitim varken aynı bankadan 25.000 TL farklı bankadan 30.000 TL ve yine değişik bir bankadan 25.000 TL kredi alabildim aynı anda 6 kredi kullanıyorum Ve 26.000 TL lik Kart limitim var bunu başarmamın tek sebebi bankanın gözündeki müşteri imajım. Bankaların algoritması bir robottur ve robotlar sadece sayısal değerlere bakarlar müşteri düzenli olarak banka hala çalışıyor mu, kart limitini yüksek tutarda mı kullanıyor, ödemelerini düzenli yapıyor mu, bu soruların karşılığında evet olarak değerlendirilen bir müşteri o banka gözümde çok değerlidir ve ona rahatlıkla kredi ve kredi kartı verilebilir bankanın bir robot olduğunu bir algoritması olduğunu unutmayın ve bu algoritmayı en basit şekilde şöyle çözebilirsiniz kredi kartınız aktif kullanın, bankalarşa aktif çalışın ve ödemelerinizi düzenli yapın mümkünse erken ödeme yapın. Eğer iyi bir müşteri imajı verirseniz siz bankaların peşinde koşmazsınız bankalar sizin peşinizden koşar kredi vermek için sizi ararlar kart vermek için ayağınıza gelirler. Bunun formülü çok basit düzenli ve erken ödeme yapmak.

Bu yazımızda sizlere Kolay Kredi Kartı alabilmeniz hakkında yöntemlerden bahsettik eğer kafanıza takılan sorular olursa yorum olarak yazın lütfen. eKolayKredi.com editörleri sizlere en kısa sürede cevap verecektir.

İhtiyac Kredisi
Konut Kredisi

Bankacılara Ücretsiz Soru Sor

Hakkında eKolayKredi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir