Anasayfa / Akbank / Bayram Kredisi Veren Bankalar – Bayram Kredisi Hesaplama 2017

Bayram Kredisi Veren Bankalar – Bayram Kredisi Hesaplama 2017

Bayramlar ülkemiz için oldukça önemli bir olaydır. Küslerin barıştığı, ailelerin ziyaret edildiği, uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınızı gördüğünüz, birlik ve beraberliğin sağlandığı güzel ve özel anlardır bayramlar. Bayramların bazılarımız içinde başka bir anlamı vardır, Bayram Kredisi Almak. Hepimizin bildiği gibi Türkiye’deki bankalar bayrama özel düşük faizli krediler sunmaktadır. Ülkemizdeki insanlar da haliyle bu bayram kredilerini hem bayramdaki ihtiyaçları için hem de kendi özel ihtiyaçları için kullanmak istemektedirler. Hepinizin aklından şu soruyu duyar gibiyim Bayram Kredisi Veren Bankalar Hangisi? ve En Düşük Faizli Bayram Kredisini Hangi Banka Veriyor? Eğer sorularınız bu şekilde ise yazımızı okumaya devam edin çünkü sizlere liste şeklinde en uygun bayram kredisi veren bankaları ve hangi bankaların bayram kredisi verdiğini açıklayacağız.
Listemizde ilk sırayı Garanti Bankasına veriyoruz.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Alma

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Garanti Bankası her yıl olduğu gibi bu yılda 2017 yılı Bayram ihtiyaçlarınız için en uygun Bayram Kredisi ile karşımıza çıkıyor. Garanti bankası sizlere 48 aya varan vade ve %1,29‘dan başlayan faiz oranları ile bayram kredisi çekme şansı veriyor. Bu faiz oranı 75.000 TL ve üzeri krediler için %1,29 50.000 TL ve üzeri krediler için 1,34 TL’ye 25.000 TL’ye kadar olan krediler için ise 1,44 olarak belirlenmiştir ayrıca Garanti Bayram Kredisinin sigorta ve vergi ücretleri içinde bir kesintisi mevcuttur. Garanti bankasının sunduğu bayram kredisine isterseniz herhangi bir garanti bankası şubesinden veya evinizden hiç çıkmadan Garanti Cep Şubesi üzerinden ya da internetten kolayca kredi başvurusunda bulunabilir ve paranızı hesabınıza alabilirsiniz. Bayram kredisinin vadesi 3 ile 48 ay aralığında olabilmektedir. 1,29’luk oldukça düşük faiz oranı sebebiyle Garanti Bankası Bayram Kredisini sizlere öneriyoruz. Garanti Bayram Kredisine İnternet üzerinden Başvurmak için Burayı Tıklayın.

Akbank Bayram Kredisi
Bayram kredisi veren bankalar listemizin ikinci sırasında Akbank‘a yer veriyoruz. Akbank Bayram Kredisinde öyle bir kampanyaya imza atıyor ki bu listenin ikinci sırasında olmayı gerçekten hak ediyor. Akbank bayram kredisinde şimdi adın 2018’de ödeyin gibi kredi çekmek isteyen insanlar için gerçekten de güzel bir kampanya başlatmış durumda. Üstelik 25.000 TL‘ye kadar imzasız, Belgesiz kredi kullanma imkanı da sunuyor. Bunun için Akbank Direkt‘e girip kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank bayram kredisini isterseniz Akbank Direkt üzerinden isterseniz Akbank internet şubesi üzerinden veya dilerseniz de herhangi bir Akbank şubesinden başvurup kredi kullanabilirsiniz. Kredinin faiz oranları kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik göstermektedir bununla alakalı bilgi Akbank müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası:444 2 525

Akbank bayram kredisi şartları normal ihtiyaç kredisi şartları ile aynıdır bunlardan bazıları yüksek kredi notuna sahip olmak, maaş bordronuz, sigortaınızın olması gibi her bankanın normal kredi çekerken sizden istediği belgeler Akbank tarafından da istenmektedir. Eğer Akbank maaş müşterisi iseniz kimliğiniz dışında hiçbir belgeyi götürmeden Akbank’tan kolayca kredi kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda geniş bilgi olarak sadece Garanti Bankası ve Akbank‘a yer verdik bunun sebebi ise en uygun faiz oranları bu bankalara ait ve bayram kredisini en çok kullandıran bankada Akbank ve Garanti Bankası olmasıdır. Bu bankaların dışında VakıfBank’ın geleneksel bayram kredisi, Finansbank bayram kredisi gibi diğer bankaların da bayram kredisi altında ihtiyaç kredisi hizmeti bulunmaktadır. Ancak bizler ilk olarak bu yazımızda yer verdiğimiz Garanti Bankası ve Akbank’ı denemenizi öneriyoruz. Unutmayın ki bayramlar güzel günlerdir ve lütfen Ödeyemeyeceğiniz tutardaki bir bayram kredisine asla başvurmayın! Çünkü bayramların bizlerdeki yeri önemli ve güzeldir ve bayramlar güzel hatıraları geride bırakırlar geriye dönüp baktığınızda bayramda çektiğiniz bir kredinin hayatınızı kabusa çevirmesine asla izin vermeyin, ödeme planına göre gelirinizi dengeleyip kredinizi buna göre çekin ve sonrasında sorunlu günler yaşamayın. Umarız bu yazımızda Bayram kredisi çekmek isteyen siz değerli okurlarımıza faydalı olabilmişizdir. Aklınıza takılan her türlü soru ve sorunlarınızı yorumda belirtebilirsiniz eKolayKredi.com editörleri sizlere en kısa süre içerisinde cevap verilecektir.

Ayrıca Bayram Kredisi Hesaplamasını Buradan yapabilirsiniz.

İhtiyac Kredisi
Konut Kredisi

Bankacılara Ücretsiz Soru Sor

Hakkında eKolayKredi

İlginizi Çekebilir

evlilik kredisi veren bankalar

Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2017 – Akbank – Garanti – Ziraat Bankası

Yaz ayı gelince herkesin aklına evlenmek gidiyor değil mi? Kimimiz evleniyor evlenmeyenler ise evlenecek olanların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir