Anasayfa / En Kolay Kredi Veren Bankalar / Aktif Bank N Kolay Kredi Kampanyası Nedir? Nasıl Başvurulur?

Aktif Bank N Kolay Kredi Kampanyası Nedir? Nasıl Başvurulur?

Merhaba değerli eKolayKredi.com takipçileri bu yazımızda sizlere son zamanlarda Televiztyon ve internet üzerinden bolca reklamlarını gördüğümüz Aktif Bank’ın sunduğu N Kolay Kredi Hizmeti hakkında bilgiler vereceğiz.
Aktif Bank N Kolay Kredi Nedir?
nkolaykredi
Kredi başvurusunun en kolay hali sloganı ile Aktif Bank tarafından hizmete sunulan N Kolay Kredi sizlere yerinizden dahi kalkmadan cep telefonunuzdan veya bilgisayar başından online olarak Kredi veren bir sistemdir. En fazla 30.000 En az 2.000 TL olmak üzere başvuru seçenekleri bulunan N Kolay Kredi’de Faiz Oranı ise en fazla 48 Ay olarak belirlenmiştir.
N Kolay Kredi’nin en önemli özelliği Kredi Notunuz düşük olsada, Sigortanız olmasa dahi Maaş belgesiz olarak size kredi vermektedir. Faiz oranları diğer bankalara göre biraz yüksek olsada diğer bankalardan kredi alamayanların tek tercihi N Kolay Kredi oluyor.
Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

findeks kredi notu
findeks kredi notu

Kredi Başvurusu yapmak için www.nkolaykredi.com.tr adresine girip gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir. Eğer Kredi puanınız 1500 ve üzerinde ise rahatlıkla kredi alabilirsiniz. Size bir taktik verelim eğer 10.000 TL İhityacınız var ise siz başvuruyu 5.000 TL olarak yapın zaten eğer banka size daha fazlasını verebiliyorsa size daha fazlası için bir teklifte bulunacaktır ancak eğer banka size 10.000 TL’yi vermeyecekse boş yere red yiyip puanınızı düşürürsünüz bu yüzden çekmek istediğiniz tutarın yarısı kadarına başvuru yapın banka zaten size fazlasını teklif edecektir. Diğer bir taktik ise örnek olarak 5.000 TL Krediyi 12 Ay’da ödeyecek olsanız dahi 48 Ayda ödemek üzere çekin, 48 Ay olarak çektiğinizde aylık ödeme düşeceği için banka gözünde Riskiniz azalacak ve Krediyi daha kolay alabileceksiniz. Siz yine 48 Ay vadeli Kredinizi 12 Ayda kapattığınızda hem daha az faiz ödeyeceksiniz hemde erken kapama yaptığınız için banka gözünde değeriniz ve Kredi Puanınız artacak ve bundan sonraki Kredi başvurularınızda daha kolay kredi alabileceksiniz.
N Kolay Kredi’ye başvurduktan sonra Banka parayı hesabınıza yatırıp sizden bir adres teyidi isteyecektir, sonrasında ise Kurye size sözleşmeyi ve paranızın içinde bulunduğu kartı getirecektir. Krediniz anında onaylanıyor paranız 5 dakika içerisinde hesabınıza yatıyor, Kartınızın size ulaşması ise en fazla 3 gün sürüyor.
N Kolay Kredi Yapılandırma – Müşteri Hizmetleri
Aktif Bank N Kolay Kredi’nizi Aktif Bank Müşteri hizmetlerini arayarak yapılandırabilirisniz.
0 850 724 30 50 Numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Aklınızda takılan her türlü soruyu yoruma yazabilirsiniz. eKolayKredi.com editörleri sizlere en kısa sürede bilgi verecektir.

İhtiyac Kredisi
Konut Kredisi

Bankacılara Ücretsiz Soru Sor

Hakkında eKolayKredi

İlginizi Çekebilir

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek – Şubesiz Kredi Nasıl Alınır?

Oturduğu yerden Kredi çekmeyi kim istemez ki? Ancak hepimizin bildiği gibi Türkiye’de kredi çekmek sanıldığı …

10 Yorumlar

  1. Mrb bana acil 10 bin lira lazim

  2. Merhaba bana da çok acil 15000 bin lazım kedi pua im 960 dir

  3. Internet ten başvuru yaptım ama reddetti başka ne yapabilirim

    • Önerimiz bir süre başvuru yapmamanızdır 3 ay başvuru yapmadan kart ödemelerinizi düzenli yaptığınızda kredi notunuz artacaktır ve bu sayede başvurunuzun olumlu sonuçlanma yüzdesi yükselecektir. 1200 1300 ve üzeri puanlarda daha rahat kredi alabilirsiniz.

  4. Ben kredi başvurusunda bulundum.Sözleşme adresime geldi imzaladım ama kartım gelmedi.Yardımcı olabilir misiniz?

    • Merhaba Ahmet bey müşteri hizmetleri ile görüştünüz mü? Kartınız 1 hafta içerisinde kurye ile gönderilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir